Květen 2010

STĚHOVÁNÍ

18. května 2010 v 15:30 | Nashijo Uchiha/ Lucy |  About me
Ahoj všichni!
Takže, jak začít... Stěhuji blog, ale nebude o anime, no, prostě anime mám stále ráda, ale nedavno jsem se koukala na seriál Sonny ve velkém světě a docela mě to chytlo a tak jsem si řekla, proč ne? A šla jsem do toho. Mimochodem, jsem moc ráda, že jste tu se mnou vždycky byli :) Moc si toho vážím. :)) Měním si i přezdívku na Lucy, prostě je to víc podobný mému jménu x) Takže kdo chce být Affs, tak ať se zapíše co nejdříve, protože jich naberu jen dvacet, víte, ono je docela těžké pořád všechny obíhat, i když bych si tam moc ráda dala vás všechny, tak jsem se rozhodla pro tohle, takhle toho budu víc stíhat myslím :) Takže prvních dvacet, co se zapíší budou mými Affs na blogu, kdyby někdo z Affs odešel, že třeba ruší blog, tak to bude na mém novém blogu zobrazené :) Tak teď už mlčím a tady je adresa:


Tak jo všichni, já se s vámi a s tímto blogem loučím, měla jsem ho rok. Tak vám děkuji, že jste ho navštěvovali přes ty jeho všechny etapy, myslím tím designy, povídky a diplomy samozřejmě :) Tak tedy ahoj na mém novém blogu :* Vaše Nashijo Uchiha, nebo-li Lucy.

I'm so in love with two

11. května 2010 v 20:32 | Nashijo Uchiha |  Videos
Tak jo, tak jo, spíš jsem se jen mrkla do oblíbených videí na youtube a dala sem zrovna to, co mi padlo do oka :D No víte, tuhle písničku si hrozně spojuju s Bellou ze Stmívání, konec konců, ona byla taky zamilovaná do dvou, tahle písnička bych řekla tu situaci vystihuje, mám víc oblíbených písniček, ještě jsem se rozhodovala mezi AM to PM a Christmas in Hollywood, nebo tam taky bylo Run It Back Again, to sem možná někdy dám, no ale teď dost keců a tady je ta písnička, můžete si i zazpívat :)


O.K. xD

11. května 2010 v 20:23 | Nashijo Uchiha |  About me
Okey, okey, tak jsem se teda dokopala k tomu něco napsat :D Problém je v tom, že není co psát, ve škole je stále nuda a já se stále víc a víc těším na prázky, bude to hned veselejší :D Nevím co přidávat. To je zlý xD Možná obrázky? No jo, ale jaký? :D Inspiraci na povídku taky nemám, tomu se říká vygumováno v hlavě od školy :Đ No, ale ve škole je náhodou celkem sranda, hlavně ty zážitky, co mi vypráví Rini, žhé? :D Mno, třeba na nějakou písničku narazím na youtube a dam jí sem. Jesště uvidím :) Tak teda zatím papa =*