Summer days-11.

20. března 2010 v 13:57 | Nashijo Uchiha |  Summer days
summer days-cover
Tohle je nejspíš poslední díl, protože vážně nemám čas přidávat další díly a hlavně mě nijak už nic moc nenapadá, omluvám se :D Ale snad se vám bude poslední díl líbit. Je to moc moc krátké, ale vážně mi dochází plyn xD Tak se vám bude líbit aspoň tohle. Třeba čase zase přijdu na nějakou tu novou povídku...


Ráno bylo zatažené a byla bouřka. Komu by se chtělo dnes ven? Nikomu, ani našim hrdinům.
Sakura ráno hned po ranní hygieně a po snídani, vydala za Sasukem. Právě teď jí došlo, co to včera udělala. A co udělal on. Zachránil jí život, nebo aspoň kosti. Nevěděla, jak mu ten dluh splatí. A pak tu byl ještě jeden pocit, i přes to všechno, s čím si se Sasukem prošla ho zřejmě milovala. A to je ten pocit, který nikdy nechtěla cítit k někomu jako je Sasuke. Je pravda, že od té doby, co se s ním viděla poprvé se hodně změnil, ale, co když je to jen přetvářka a Sakura má být jen další holka v řadě, kterou chce jen získat? Tohle se muselo zjistit.
Zaklepala na dveře pokoje, kde bydlí Sasuke s kluky. Otevřel jí ale ten trochu vymaštěný blonďák, Naruto.
,,Zdárek Sakuro, tak jaké to bylo včera, cooo???" pozvedl jedno obočí, že se jemu výrazu musela Sakura zasmát.
,,Nijaké a nemusí tě to zajímat." ujistila ho. ,,Kde je Sasuke? Potřebuju s ním mluvit." doplnila se.
,,Je v koupelně." řekl jí ,,Héééj!!! Sasuke!!! Je tu Sakura!!!" zařval, že by z toho jednomu zalehly uši. Hned na to ve dveřích stál ten vysoký, velice pohledný kluk s havraními vlasy a černými oči.
,,Copak potřebuješ?" zeptal se a opřel se o dveře.
,,Chci si promluvit, Sasuke." zvážněla.
,,Heleď, nebudeme na sebe zas křičet, nebo něco takovýho, že ne?" zeptal se, zaražený.
,,Eh? Ne, to rozhodně ne." usmála se mile. Sasuke za sebou zavřel dveře a šli spolu po chodbě k oknu. Sasuke se najednou zastavil, celý nejistý a zadíval se Sakuře do očí, té se zadrhl dech, ale naštěstí se znova zhluboka nadechla, když na chvilku uhnula poledem.

,,Sasuke..." začala ,,Potřebuji vědět, jak moc to se mnou myslíš vážně." vydala ze sebe.
,,Já?" zeptal se udiveně ,,Já to s tebou myslím dost vážně, to co cítím k tobě, se nerovná žádnému vztahu, co jsem kdy měl s nějakou holkou, Sakuro." dodal vážně.
,,Opravdu? Vážně to tak cítíš?" ujišťovala se ještě,
,,Naprosto. Myslím, že je dokonce i na čase říct ti tohle." podíval se Sakuře zpět do očí.
,,Miluju tě." řekl trochu tiššeji, než mluví, ale řekl to, a to je hlavní. Sakura cítila, jak jí přeběhl mráz po zádech, po těchto slovech. Samým štěstím by se rozplakala, ale to nechtěla, zabořila se mu proto radši do košile.
,,Taky tě miluju." vydala ze sebe šeptem. Po chvilku cítila, jak se Sasuke otřásá. Vzhlédla k němu a to co viděla jí rozesmálo. Sasuke Uchiha, ten chlaný vůdce party se otřásal smíchy.
,,Co je?" zeptala se ho s úsměvem na tváři.
,,Já... Nic, jen se směju, jak tahle situace vypadá, jak z nějakýho slaďáku." řekl skrz smích. ,,Nebo se taky směju tomu, jak jsem byl stupidní a snažil jsem se tě dostat každm způsobek. A využíval jsem každé situace, která se mi nabídla s otevřenou náručí." ještě dořekl.
,,Jak vidíš, tak se tvé úsilí asi vyplatilo." pohladila ho po tváři, Sasuke tu ruku chytl a něžně jí políbil, už s vážným a spokojeným výrazem.
Sakura se ještě víc přiblížila a dala mu menší pusu na rty, to Sasukemu ale nestačilo a vtiskl jí nazpět dlouhý a vášnivý polibek.
,,To ano." odpověděl jí na to, co před pár minutami řekla. Po chvilce objímání a líbání, jako důkaz lásky, se vydaly ruku v ruce do pokoje, kde spaly holky, ale byli tam též všichni kluci.
Sakura otevřela dveře, stále držíc Sasukeho za ruku a vstoupila s ním do pokoje, kde se na ně upjaly všechny pohledy.

Naruto se začal smát jako první a pak se uklidnil.
,,Takže tohle má znamenat, že spolu chodíte?" zeptal se najednou, ukazujíc na jejich propletené ruce a přímo z něj a ostatních sršela zvědavost, jako kdyby byla hmatatelná.
,,Stačí ti pouhé ano?" zeptala se ho Sakura.
,,V žádném případě, chceme vědět detaily!" vykřikl Naruto a ostatní se rozesmáli.
,,Tak si nech zajít chuť." odfrkl si Sasuke.
,,No ták, Sasíkuuuu...." škemral mu Naruto u nohy.
,,Sasíku?" zopakovala Sakura,
,,Nevšimej si ho, on je trochu přihřátej." poznamenal Sasuke.
,,Ha ha ha." vstal Naruto ze země. ,,To bych nechodil s mojí milovanou Hin." řekl a políbil Hinatu na tvář.
,,Konec dobrý, všechno dobré." řekl Sai.
,,Co tím myslíš Saii?" zeptala se ho Ino, která mu seděla na klíně.
,,Jen, že to vypadá jako pěkný happy end." usmál se na ní.
,,Jo, tak to máš pravdu" řekla Temari.
Zbytek pobytu v luxusním hotelu v Paříži si všichni až nadměrně užili. V den, kdy se museli vrátit domů a do školy se rozpustil tak známý Konoha Gang a byla to pouhá parta přátel, která jeden bez druhého nedala ani ránu. Školu všichni úspěšně vystudovali, dokonce i Naruto, protože mu s tím pomáhala Hinata. Nyní mají všichni své zaměstnání. Sasuke uplatnil své nadání pro hudbu a začal se Sakurou skládat písničky, už mají naplánované vydat své cédéčko. Ale jinak Sakura dělá v nemocnici zdravotní sestru a Sasuke je umělecký fotograf. Shikamaru požádal Temari o ruku a budou se za pár měsíců vdávat. Shikamaru je u policie a Temari se stala dětskou doktorkou. Hinata a Naruto si žijí svůj spokojený život. Z Hinaty se stala doktorka a Naruto se stal upovídaým právníkem, který je velice žádaný.

Ino je nyní top modelkou a Saiovi se splnil sen. Je velikým malířským umělcem a má pořád nějaké výstavy, na které se chodí dívat poustu lidí. Z TenTen se stala trenérka karate a hned o pár metrů dál vyučuje její manžel Neji kung-fu. Snad všem tale láska vydrží hodně dlouho a kdoví, třeba spolu budou jako v pohádkách "štastní až do smrti".

Konec

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Krevetka Krevetka | Web | 20. března 2010 v 17:15 | Reagovat

krása :-)

2 Minako-san Minako-san | Web | 21. března 2010 v 16:54 | Reagovat

Krásné ten konec úžasný x)) na to že ti dochází plyn tak to máš úžasný x)) *-*

3 Laitte -sb Laitte -sb | Web | 24. března 2010 v 21:06 | Reagovat

Túto poviedku mám strašne moc rada :))) len škoda že je už koniec n_n ale stále lepšie ako keby sa to vôbec nedopísalo ^^

4 *Maqua Massacuset* *Maqua Massacuset* | 28. června 2010 v 16:28 | Reagovat

:'(...škoda že je to konec...krásný zakončení... :-)

5 Antoshkamix Antoshkamix | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 21:40 | Reagovat

Good day!

Best cv and cover letters templates.

https://www.etsy.com/shop/ResumeX - Download resume templates in Word DOC with high print quality and ready-made formats, build a professional resume and get your dream job position.

These docs editable templates made by professionals who know what recruiters look for.

Where to start?

STEP 1: Content. Start by putting together the content of your resume. Focus on work experience, summary of qualifications, keywords and any other significant info that makes a powerful resume. http://www.rawresume.com/ - “How to Write a Great CV”  will take you through the whole game step by step.

STEP 2: Format chronological, functional or combination. Make sure you present your career in the format that highlights your experience, education, and skills the best possible way. See  https://www.jmu.edu/cap/students/jobintern/resumes/format.shtml - “Choosing a Format” Guide by James Madison University  to decide which looks is the best for you.

STEP 3: Appearance.  https://www.etsy.com/shop/ResumeX -  Find the most qualified template to ‘dress up’ your content. This page has different templates to choose from.

Good bye!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama