I hate you... but-7.

7. ledna 2010 v 15:52 | Nashijo Uchiha |  I hate you... but...
Ahojky lidášci, právě sem u Rini a ta mi umožnila dopsat tenhle díl. Nevím, kdy se zase ozvu, ale blog je tak trochu stále pozastaven, jen se občas ozvu, jak jen to půjde, tak příjemné počteníčko. Jo a smazal se mi cover, takže to bude bez coveru :D:D:D Pápá :-*


Všichni tři cítili chlad z toho lesa. Foukal vítr, který se postupně zvedal. Ten temný les byl velice hustý, že nebylo vidět ani na krok. Najednou se ozval dívčí výkřik, který patřil Minase. Nashijo se za sebe hned otočila a viděla svou kamarádku, která byla velice zděšená. Nějak se nazpátek prodrala křovím až k ní.
,,Co se děje Minase? Co se stalo?" zeptala se jí. Její kamarádka nemluvila, ale ukázala před sebe. Nashijo se z hrůzou podívala a taky vykřikla.
,,Ježiši holky! Co tu zase děláte?!" zařval na ně Deidara, který se tam najednou zjevil.
,,P-Pavouk!" řekly obě dvě otřeseně. Deidara se otočil a zaječel taky. Pavouk byl opravdu odporný. Byl velký a chlupatý, nejspíš i jedovatý.
,,ÁÁÁÁ!!! DEJTE HO ODE MNĚ PRYČ!!!" řval Deidara, když zjistil, že se mu pavouk zachytl do vlasů. Minase ho chytla za rameno.
,,Okey, Deidaro, teď se nehýbej, Nashijo ho zneškodní."
,,COŽE? TO JÍ MAM JAKO VĚŘIT, CO KDYŽ SE NETREFÍ!?" vyváděl, když viděl Nashijo, která měla v ruce kunai.
,,Uklidni se, už vyvádíš jako já." řekla mu Nashijo a v tu ránu poslala kunai na pavouka. Naštěstí se trefila, ale usekla Deidarovi malý pramen vlasů, ale i to pro něj hrozně znamenalo.

,,Děláš si ze mě srandu?" zařval na ní.
,,Zachránila sem ti život a navíc ten pramínek není moc velkej."
,,To říkáš ty, ale já si ty vlasy pěstoval!"
,,Řikam, že není znát, že by sem ti kdy nějaký pramen ufikla."
,,Jo Deidaro, neni to vidět." řekla projednou Minase.
,,Pro Nashijo vlasy asi moc neznamenaj, protože je má celkem krátký a chová se jako kluk. Kdybych jí neznal, tak si to o ní určitě myslim."
,,Jo a já bych si o tobě myslela, že si holka. Blonďatý dlouhý vlasy, na kterejch ti tolik záleží a ještě k tomu si tužkou maluješ oči?" odsekla mu.
,,Dobře... Přestaňme řešit vlasy a vzhled!" zavelela Minase. Nashijo a i Deidara zmlkli.
,,Hele, jestli se vám to nelíbí, tak se klidně rozdělte, ale já si zažádám o nového senceie. Nedá se to vydržet. Není den, kdybyste se nehádali! Pamatujete si o čem to je? O spolupráci!" pokračovala. Deidara a ani Nashijo si netroufali říct žádnou jízlivou poznámku.
,,Takl a teď se usmiřte." pobídla je Minase už klidným tónem. Deidara a Nashijo se na sebe jen podívali, takový pohled u toho druhého nikdy neviděli.
,,Kamarádi?" zeptal se jí. Nashijo se jen šibalsky usmála a podala mu ruku.
,,Sice nuceně a nerada, ale kamarádi." odpověděla mu a oba si potřásli rukou.

,,Tak, a teď musíme vymyslet, co dál." řekla Minase.
,,No sencei přece říkal, že klíčem tohohle úkolu je spolupráce. Musíme si všichni krýt navzájem záda, ne?" řekla Nashijo. Deidara s Minase se na ní podívali a kývnuli.
,,Tak fajn. A TEĎ SE SEHNĚTE!" zekřičela najednou a hodila za ně kunai. Minase i Deidara se za sebe podívali, co Nashijo nejspíš zabila. Trochu se udivili, včetně Nashijo, že to byla jen loutka na provazu.
,,Bože můj... To na nás příště pošle gumovou kačenku." poznamenal blonďák. Minase se uculila, ale pokračovali dál. Vlastně na ně už nic nevyskočilo, teda na konci lesa, stálo cosi podivného.
,,Co to je?" zhrozila se Nashijo.
,,Vypadá to jako obrys nějaké postavy..." poznamenal Dei.
,,Jo.. asi máš pravdu." polkla na sucho Minase a váhavým krokem šli dál. Doufali, že na konci lesa, u brány na ně čeká sencei a poví jim, že v testu prošli. Ale když se ta postava najednou pohla a nebyl tam ani její stín, tak se všichni tři zalekli.
Najednou Deidara vykřikl, zase jako holka. Ostatní se lekli a potočili se na něj. Po Dedarovi lezla housenka. Nashijo se flákla rukou do čela a Minase vypadala naštvaně.
,,TAKHLE UŽ NÁS NEDĚS, TY PITOMČE!" zařvala na něj Minase, což nečekal.
,,Kvůli tomuhle sem nezaječel, ale díky za upozornění." řekl a bez problémů ze sebe housenku shodil.
,,Tak kvůli čemu si ječel?" zeptala se Minase.
,,To kvůli tamtomu..." řekl s klidem a koukal se za sebe. Nashijo i Minase se koukly tím směrem.

Ale nic tam neviděly, myslely si, že je to jenom přelud, ale Deidara začal znovu ječet, když se tam podíval, ale stále tam nic nebylo. Zřejmě tam bylo něco, co viděl jenom on a odmítal uznat, že tam nic není. Minase ho i začala flákat do hlavy, aby se probral, ale on to nevnímal a šel tam do tmy. Nashijo to jen z povzdálí sledovala a nechápala to. Minase přišla k Nashijo.
,,Tady se něco děje... Deidara se takhle nikdy nechová." prohlásila.
,,Jo to je mi teda novinka. Znam ho teprv jen chvilku, ale tohle je dost pošahaný i na něj." odpověděla jí Nashijo a sledovaly Deidaru. Za chvilku zmizel ve tmě.
,,Počkej tady Nashijo, půjdu za ním." řekla Minase, Nashijo jí ale zatáhla za rukáv.
,,Ne, když se rozdělíme, dostane nás všechny. O tomhle je tenhle test, zůstat pohromadě."
,,Dobře, půjdem spolu."
Holky se mlčky vydaly tím směrem, kudy Deidara zmizel. Nic neviděli, jen slyšely kroky, jako kdyby okolo nich někdo kroužil. Obě stále mlčely a jen poslouchaly ty kroky.
,,Třeba je to Deidara..." myslela si Minase ,,Ale to už by něco řekl."
,,Mám nápad... Proč mám asi sharingan? Prohlédnu to." řekla si Nashijo a během minutky byly její oči červené. Prohlédla to, opodál stál nějaký muž a ovládal tohle genjutsu. Okolo nich opravdu kroužil Deidara. Ale nebyl to ten, kterého Nashijo znala, ale byl jako chodící zombie. Pomalu vytahoval z kapsy tu bílou hmotu, jíl, který už u něj jednou viděla. Upravil jej v rukách a hodil po nich, už chtěl vyslovit katsu, ale to Nashijo strhla Minase na zem.

,,Co to děláš Nashijo?" zalapala po dechu, jak byla vysrašená.
,,Nic, vážně, jen ti zachraňuju život." odpověděla jí Nashijo. v tu ránu se na chvilku všechno osvětlilo a vzduchem se jen neslo ,,Katsu." a hromový zvuk.
,,Ty blbče! Chceš nás zabít!?" zařvala Minase, když vstávala ze země.
,,Přesně tohle mám v úmyslu..." ozval se Deidarový hlas, jako kdyby byl bez duše.
,,Jaké to je vidět svého kamaráda jako bezduchou loutku, která vás chce zabít?" ozval se pobavený a neznámý hlas, asi toho muže. Jedno se vědělo jistě, tohle Nomiya není, nikdy by je neohrozil na životě.
,,Ty šmejde, za to zaplatíš!!!" zařvala Minase a Nashijo jí pokoušela uklidnit. Minase začaly stíkat slzy po tváři, asi je to strašný pocit vidět svého vlastního bratra, jak se vás pokouší zabít... Deidara vyrobil další bombu. Vyhnou se tomu? Podaří se jim Deidaru probudit z Genjutsu a porazit toho záhadného muže? Nebo je pohltí černá tma? Kdo ví...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Gaarinka Gaarinka | Web | 8. ledna 2010 v 20:40 | Reagovat

Ahuj... Máš suprovej blog... Nechtěla by jsi SB?? :-D

2 Neiko Uchiha SB Neiko Uchiha SB | Web | 8. ledna 2010 v 21:00 | Reagovat

Ahojík...
U mě na blogu je zápis SB, tak se pls jukni... Jak se máš?? Pháá :-D  :-D

3 Hirayi-chan Hirayi-chan | Web | 9. ledna 2010 v 12:06 | Reagovat

Ahoj affs.Je u mňa Triedenie SB do 20.januára a tak ak chceš ostať tak sa zapíš.

4 ♥Krevetka♥ ♥Krevetka♥ | Web | 9. ledna 2010 v 12:09 | Reagovat

super! tak honem další dílek! :-D

5 NarutoTeam-Aeryn NarutoTeam-Aeryn | E-mail | Web | 9. ledna 2010 v 14:10 | Reagovat

to bolo kawai xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama