Ztracená láska- jednorázovka

27. května 2009 v 14:37 | yoshi
ahoq takže tohle je zatim mmmůj první pokus (co sem tu) o povídku!!!!
TAk snad se vám bude líbit!!!! ikdyž bude smutná!!!


Byl krásný jarní den, pro všechny to byl den plný radosti.... jen jedna dívka seděla u jezírka a hypnotizovala modré vlnky. Bylo to děvče s krásnými temně fialovými vlasy....Hinata....
Vzpomínala na den kdy si poprvé s Narutem vyznali lásku, na den který pro ni byl tak důležitý.
Už jsou to dnes přesně 2 roky od té hrozné události. Ale ona pořád jakoby čekala na zázrak který se pořád nedostával.
"Ach, proč si mě tu nechal samotnou???!!! Já bych ti pomohla s tvým úkolem ale ty si vždycky říkal že sem pro tebe to nejdůležitější a proto mě nechceš ztratit. Ale já tě mohla ochránit a pomoct.Hrozně se mi po tobě stýská!!!!!!!"
Stačilo pár vzpomínek na NAruta a hned se jí z očí dostávali potůčky slaných kapek. Nikdo tu pro ní už nebyl, otec jí zavrhl a vyhnal hned po tom co mu řekla že se dala dohromady s Narutem. Pak musela bydlet u NAruta. A Nejiho už taky ztratila, zabil ho Orochimaru když si chtěl ochránit Sasukeho. Nejiho smrt jí eště víc uzavřela od okolního světa. A Sakura ratši kamarádila s Ino než se stydlivou dívkou která postrádala sebevědomí. A nakonec pro ní nejhorší byla ztráta NAruta, který chtěl zachránit Sasukeho, ale chytil ho Orochimaru a dal ho Akatsuki.
"To... díky tebě....s s sem to tu přežívala, to ty yy si mi dával sílu žít..... to s tebou sem si vždycky připa..dala šťaa..stná když si mě držel za ruku líbal hladil bylo to j-jako bych byla úpplně v jiným světěě kde sme jenom my a nidoo jiný kdo b-by nám chtěll ublížit, to t-ty si mě držel nad vodou.......to ty si mě chránil před lidmii co mi chtěli ublížit a dařilo se ti too...., to t-ty si mi za všech okolností věřil, věřil s-si že všechno zvádnu a dodával si mi sebevědomí....,"šeptala vlnkám mezi vzlyky.
Najednou vstala a rozkřičila se: Já tě ale budu pořád nosit tadyyy!!!!!NA to nezapommmeň!!!!!!!...a přitom si dala ruku na srdce. Pak se zase uklidnila a posadila se na břeh, ty různé odstíny vody ji částečně uklidňovali. Ale nestačilo to. Ani nepostřehla že už je skoro večer a zapadá slunce, jenom seděla na břehu jezírka a dívala se na teď už tmavou vodu.
Ta voda je jako moje duše...s NArutem byla světlá a hrála barvami, ale pak se začne měnit a ž se zbarví do tmavěmodré někde i černé, přesně jako JÁ!!!!!! a zase se rozplakala.
Asi po půl hodině se zase drobet uklidnila a přemýšlela koho ještě má, kdo jí eště věří...ae ikdyž namáhala nemohla už na nikoho přijít.
" Nemám už chuť žít....nikdo mě nepotřebuje, nikdo mě nemá rád, nikdo už mě nehledá, každýmu sem ukradená!!!!!"vstala a šla od jezírka pryč, šla na hlavy Hokage. POdívala se ze skály a uviděla osvětlenou Konohu kde je pppplno lidí na ulicích, kteří tančí, smějí se a vlastně se skvěle se baví a vítají nastávající léto. To ji ještě víc utvrdilo její nápad. Stoupla na hranu skály a naposledy se podívala na obrys KOnohy. ZAvřela oči.MYslela na NAruta a na to co spolu všechno prožili. Nasákla naposled vůni stromů, trávy a různých květin, zaposlouchala se do šumění větru a zpěvu ptáků, ikdyž byl už večer pořád byli slyšet. Ale její poslední vzpomínka nepatřila ani otci ani Konoze ani přírodě okolo ní, poslední vzpomínka patřila NArutovi. NAdechla se a silně zakřičela: MILUJU TĚ NARUTO!!!!! Pak už jen slabounce dodala:" sejdeme se v nebi!!!! A skočila.Skočila ze skály.Skočila do hluboké propasti na jejímž dně ji čeká setkání s její jedinou životní láskou....NARUTEM....
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nashijo Nashijo | 21. července 2009 v 18:38 | Reagovat

skwělý n-n

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama