Výměný Pobyt

26. května 2009 v 19:41 | ...

Výměný Pobyt


V kaceláři páté hokage ve vesnici skryté v listí...

,,Takže přejdu rovnou k věci.Zítra sem má dorazit písečný tým na dvoutýdení výměnu.Vymění se s týmem sedm,který již včera odešel do Suny.Potřebuji od vás,abyste se o ně postarali,ubytovali je a seznámili s denním režimem ninjů Konohy.´´řekne pátá hokage,usazená pohodlně ve svém křesle.Usrkává zelený čaj z malého šálku a úplně ignoruje hromadu papírů s žádostmi,povoleními a dalšími nevyřízenými kancelářskými spisy.

,,Dobře,ale kolik ninjů má ze Suny dorazit?´´zeptá se Kurenai-sensei týmu 8.Stojí naproti Tsunade i se svým týmem,který byl zavolán na její žádost.

,,No,jeden tým.Takže počítejte se čtyřmi členy.Každý z vás by měl u sebe mít jednoho člena.Po celé dva týdny pak budete uvolněni ze všech misí.´´odpověděla blondýna a usrkla znovu z kouřícího šálku s horkým čajem.

,,Ježiši...taková nuda.To tam nemáte nějakou nebezpečnější misi?Copak jsme nějaký hostesky?´´ozve se znuděný Kiba a dá tak hokage jasně na jevo svůj názor na tuhle misi-nemisi.

,,Kibo,´´okřikne ho Kurenai.,,Přestaň odmlouvat.Je to naše mise a hotovo.´´

Na tohle už Kiba nic říct nemůže.A tak jen nemístně něco zavrčel a teď už statný a dospělý Akamaru,sedící mu po boku, ho doprovodí naštvaným štěknutím.Už to není to malé,vychrtlé štěně,které Kibovi usínalo na hlavě.Z něho i z jeho pána se stali výborní stopaři a shinobiové.Kiba se také stal dobrým chuninem a také poznal Tsunadin opravdový hněv.A tak už si dál raději své názory nechaly pro sebe.Přece jen by nechtěly být obdařeni Tsunadinou pěstí.

,,Domluvte se na programu a ubytování.Můžete jít.Váš tým by měl dorazit už v šest hodin ráno,takže je nezapoměňte řádně uvítat u brány,´´dodala ještě kysele a s výsměšným ušklebkem.Tím tak zapříčinila stoupnutí Kibova už tak vysokého tlaku na ještě vyšší.Nejen,že bude u sebe mít dva tejdny nezvaného hosta,ale ještě se kvůli němu zítra nevyspí.No to je teda super mise.Pomyslí si,věnuje své hokage ušklebek a lá,díky moc ty jedna šůrie,a naštvaně vyjde i se svým psím přítelem ven.V kanceláři mu není nejlíp.Vztek by se v něm hromadil a bůhví co by té úplatkářské Hokage vyčetl.

S černými myšlenkami se vydal ke svému bytu.Každou chvíli nakopnul pár kamínků,který se mu nešťastně připletly do cesty a u toho vrhal na hokage ty nejhorší nadávky.Samozřejmě jen pro sebe aby ho nikdo neslyšel.Tsunade ho začínala štvát čím dál víc.I když ví,že tým 8 je velice schopný a výborný stopařský tým-dává jim samé mise typu D,C nebo B,ale ty jen zřídka.Nikdy nedostanou možnost ukázat svůj talent.A to už jsou všichni chunini.Teda skoro.Hinata ještě ne.

Kiba si při vzpomínce na Hinatu překvapivě vzpoměl na Naruta.Co by asi nejspíš udělala.Po chvílise Kibova tvář rozzářila úsměvem.Rozhodl se,že tuhle misi dokončí na jedničku.A Tsunade nakonec uzná,že tým 8 je dobrý a zaslouží si nebezpečnější mise,než poskytování průvodce,hotelu a ubytovny v jednom.


---------------------------------------------------


Druhý den je nejhyperaktivnější člen týmu 8 a zároveň člen Inuzuka klanu na místě už v 5 hodin ráno.Jeho cíl,který si včera nakladl na srdce vzal doslova vážně.Bude se co nejvíc snažit ať se děje co chce.

Netrpělivě přešlapoval z jednoho konce brány ke druhému a vyhlížel, jak své týmové partnery,tak i nové hosty.Je zvědaví koho bude mít na starost.Třeba nějakou pěknou ninju kunoichi.Ne.To by bylo až moc velké štěstí.A štěstí-to on v celku nikdy neměl.Zadíval se na svého psa Akamaru,který měl ještě noc a spokojeně oddechoval na trávě.
.............

,,Jdete nějak pozdě ne?´´nařkl své přicházející přátele-Kurenai,Hinatu a podivína Shina z Aburame klanu.
,,Co blázníš?Vždyť je za pět minut šest.´´zamumlala Hinata a ospale si promnula oči.
,,No dovol.Opatrnosti není nikdy dost.Neznáš to přísloví-Ranní ptáče dál odskáče?´´

,,Ehm,´´odkašle si Shino a zvedne ukazováček své pravé ruky.
,,Není to ranní ptáče dál odskáče,ale ranní ptáče dál doskáče.´´vysvětlí trochu zmatenému Kibovi.
Ten se ošije.Nemá rád,když ho někdo poučuje.Zvlášť ne Shino.
,,To je jedno.Co je mi po nějakým ptákovi a navíc,ptáci přece neskáčou ale lítají.Hehehe vsadím se,že tohle si nevěděl viď Shino?´´usměje se vítězně v pokuse svého zahaleného parťáka rozesmát.
,,Tak to jsem teda fakt nevěděl.´´odvětí mu Aburame.

,,Podívejte,támhle,´´vyjekne Hinata najednou a ukazováček namíří na přicházející čtyřčlenou skupinku,blížící se pomalu k vesnici ukryté v listí.
,,No konečně,´´vyprskne Kiba a tím taky vzbudí svého zvířecího přítele.

,,Vítejte,dlouho jsme se neviděli,´´ozve se jako první Kurenai a podává ninjovi s písečné ruku.Tým,který přišel na dva týdny na výměnu není samozřejmě nikdo jný,než tým tří sourozenců z písečné vesnice-Gaara,Kankuro,Temari a jejich sensei Baki,který si zrovna podává pravicí s Kurenai.

,,Ježiši,to je teda otrava.Proč jsme museli zrovna my na tuhle idiotskou misi,´´pomyslí si mladík s loutkou na zádech.Je otrávený a mrzutý ostatně jako zbytek jeho týmu.Temari ta si piluje svým vějířem nehty a Gaara-toho trochu mrzí,že se museli vyměnit zrovna s Narutem a jeho týmem.Rád by ho zase jednou viděl.

,,Panebože,tenhle náfuka s loutkou mi tu chyběl.Doufám,že nebude spát u mě.´´zamyslí se Kiba a zadívá se na Kankura.Od té doby co mu pomohl proti ninjovi ze zvučné ,uběhly dva roky,ale Kiba i když ho celou tu dobu neviděl,jejich poslední setkání v něm zanechalo divné pocity.Kiba si svoje city k němu vylíčil jaksi špatně a od té chvíle mu nemůže z nějakých neznámých důvodů přijít na jméno.Nemá ho rád,i když neví proč.

Jak jsem řekla,Kiba a štěstí-tyhle dvě věci nešli nikdy dohromady a Kiba si to znovu připoměl při Kurenaině další větě.

,,Tak to vypadá,že ženská část týmů se o sebe postará sama.Shino ty se postaráš o Gaaru a Kiba,ten si vezmi na starost Kankura.´´

Kiba jako by to čekal,ani neprotestoval.Věděl,že by to bylo nezdvořilé a hlavně si nechtěl stěžovat.Tsunade by jim pak určitě žádnou nebezpečnější misi nedala.

,,Fajn.´´odvětil jen.Potom se všichni rozešli.Každý se svým opatrovníkem a každý jiným směrem.

Temari ta ihned chytla Hinatu a vydala se sní do nějakého obchodu s oblečením,Shino,ten šel hned vedle Gaary.Oba mlčeli a zdálo se,že svoji přítomnost vůbec nevnímají.Opravdu povedenej pár.Každopádně bylo jisté,že pro Gaaru nebude lepší společník než-li Shino.Ostatně jsou si oba podobní.Moc toho nenamluví a ozvou se jen když je to potřeba.

,,Tak jo skrčku.Dávej bacha na toho svýho vořecha.Nesnáším psy.´´ozval se Kankuro,když šel buhví kam za Kibou.Ten se při téhle vyřčené větě okamžitě zastavil.

,,Cože?Komu říkáš skrčku?´´vyjekne vzteky na Kankura a napřáhne se aby mu udělil pořádnou pěstí.V půlce se však zastaví.V hlavě mu probleskne myšlenka,šklebící se Tsunade a jejich další mise,typu D nebo C.Ovládne se stáhne ruku zpátky.

,,Pche,nemysli se,že když jseš tu na výměnu budeš si dělat co chceš.Mám na tebe dávat pozor,takže mě budeš poslouchat.A nemysli si,že tu svoji dřevěnou kládu potáhneš do bytu.Zůstane venku dokud se nenaučíš mě respektovat.,´´pronesl Kiba klidně ale celkem chladně.Vyvedl tak Kankura úplně z míry.

Kiba i s Akamarem nečekali na jeho jakoukoli reakci a pokračovali ve své cestě ke svému příbytku.Nechali tam šokovaného Kankura stát na místě.

Změnil se od té doby co ho zachránil před zvučnou čtyřkou.Pomyslel si Kankuro a mlčky doběhl Kibu.Celou cestu z něj nějak nemohl spustit oči.Ani nevnímal podezřívavé pohledy všech vesničanů,které si až moc živě vybavovaly útok Suny a zvučné vesnice na Konohu.

Soustředil se jen a jen na Kibova záda.
,,Opravdu se změnil-tenhle kluk.Zdá se,že to tu nebude zas tak strašné.´´Pomyslel si a v provokování Kiby začal nalézat zalíbení.Nevěděl proč,ale něco ho k němu táhlo.Možná to,že nemá co dělat a takhle si tu akorát zkrátí nudu a čas.A nebo,že Kiba dospěl.Že už to není ten malý třináctiletý fracek,co se nechal vždy tak lehce vyvést z míry a nic neuměl.Dokonce i teď jinak vypadá.Když na sobě nemá tu svojí šedivou mikinu a kapuci,zakrývající jeho pěkné hnědé vlasy,docela mu to sluší.Zamyslel se Kankuro a hned na to zavrtěl hlavou.Ihned druhou možnost vyhnal z hlavy a pokáral se na co že to vůbec myslí.

,,Doufám,že sis zapamatoval cestu.Tady totiž budeš spát,´´řekl Kiba,když otevíral dveře svého docela velkého bytu.Nechtěl se chovat takhle protivně a povýšeně,ale ten hnědovlasý kluk ze Suny si o to řekl.Jasně,Kiba nezapoměl,jak mu tenkrát,před dvěma lety pomohl proti zvučné čtyřce,ale co je moc to je moc.Nechápal,proč je Kankuro tak protivný,a jak tak nad tím přemýšlel začínalo ho to zajímat čím dál víc.

................................POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ:D......................................................

Obrazek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama