Nashijo Uchiha- Info

17. května 2009 v 16:03 | Nashijo Uchiha |  About me

NASHIJO UCHIHA

Pohlaví: Žena
Věk: 12 (v shippuudenu 17)
Váha:37 kg (v shippuudenu 53 kg)
Klan: Uchiha
Sourozenci: Dva starší bratři Itachi Uchiha a Sasuke Uchiha
Pochází z: Konohy (potom Akatsuki)
Kekei genkai: Sharingan
Barva vlasů: Černá (mikádo, v shippuudenu dlouhé a s patkou, která přikrývá levé oko.)
Barva očí: Černá
Nejleší kamarádi: Minase Kita, Deidara Kita (sourozenci)
Patří do: Týmu 1, spolu s: Deidarou a Minase vedoucí- Nomiya (krycí jméno jinak Itachi)

Něco o ní:

Pochází z vyvražděného Uchiha klanu. Jako malá byla mlácena svým vlastním otcem a bylo jí opovrhováno. Nechtěl ji pustit ani na ninja akademii, ale když začala Mikoto naléhat, že by to pro Uchiha klan zahanbení, tak zmlátil Fugaku i jí. Nashijo se své maminky zastávala, a jednoho dne jí slíbila, že se stane silnou kunoichi a tímto vzniklo její nindo.
Ve dvanácti letech byla přidělena do týmu jedna s Deidarou a jeho mladší sestrou Minase. Nomiya, aneb ten neznámý a nový sencei jim byl přidělen jako trenér. Nashijin největší rival byl Deidara, ale zároveň k sobě neco cítili. Minase byla její první a taky nejlepší kamarádka. Během chuninských zkoušek Nomiya odhalil svou pravou totožnost a to, že je Uchiha Itachi.
Když jí Itachi vysvětlí, že se stal jejich senceiem jen proto, aby jí vytrénoval k tomu se stát nijou třídy S, tak se zalekla. Také jí řekl, že musí dohlížet na Deidaru, protože je špeh vyslaný z jejich organizace Akatsuki.
Itachi jí nabídl, že jí nechá žít, když s ním odejde do jeho organizace a Nashijo tedy souhlasila a dobrovolně odešla s Itachim. Celou tu dobu trénovala veškeré Itachiho techniky a vymýšlela i své a tak se z ní konečně stal právoplatný člen Akatsuki.

V patnácti jí z neznámého důvodu z organizace vyhodili a ona byla nucena se vrátit do Konohy, trvalo to, než si získala zpět náklonost ostatních, ale povedlo se jí to. Pořád ale nemohla přestat myslet na Deidaru, Itachiho a ostatní. Stále jí také vrtalo hlavou, proč jí vyhodili.
Po dvou letech se Nashijo důvod dozvěděla při souboji s Deidarou, byl to důvod démona. Nashijo ho v sobě měla zapečetěného a cílem Akatsuki je přece všechny bijuu pochytat. Pein všem rozkázal ať si k Nashijo už nechovají žádný cit a dělají, že jí neznají. Souboj s Deidarou dopadl nerozhodně. Dál je její budoucnost neznámá, jelikož sem to dál nedomyslela :D ale jak domyslím hned přidám.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama