Oči2

26. května 2009 v 12:50 | ...

Oči 2


Oba byli najednou u sebe tak blízko,že cítili teplý dech toho druhého.Sasuke by přísahal,že cítil,jak mu Neji pouhým pohledem do očí,čte myšlenky.Rychle se radši odtáhl,pustil Nejiho tričko a couvnul o dva kroky zpátky.
,,Měl byses uklidnit Sasuke,vztek ti vůbec nesluší,´´řekl Neji.Když si ale po chvíli uvědomil co vlastně řekl začal upadat do rozpaků.Nervozně se usmál a přál si aby se mohl vypařit.Odthrnul od sebe peřinu v pokuse vstát a odejít.
,,No,ehm díky za všechno,ale já už půjdu.Určitě už si o mě doma dělají starosti,´´vstal docela ztěžka a udělal dva kroky.Sotva se však chystal na další krok,únavou zakopl o vlastní nohu.Nedalo se nic dělat.Neji už jen čekal,že se natáhne jak dlouhý tak široký na tvrdou zem a nejspíš se udeří do hlavy.Sasuke ale tohle čekal.Okamžitě přiběhl Nejimu na pomoc,chytil ho kolem pasu,tak aby nespadl a narovnal ho.Jelikož ho Sasuke stále držel kolem pasu a zdálo se,že si ho přibližuje víc k tělu,Neji mu instintivně dal ruce na ramena.Jejich oči se znovu setkali.
,,Ehm...díky,´´vykoktal Neji,celí vyjevený ze Sasukeho rychlé reakce,očí a jeho teplých rukou,které si ho približovaly k sobě.Po pětivteřinovém tichu,ve kterém se oči dvou chlapců navzájem prohlíželi a zkoumaly,Neji ty své bílé musel odvrátit.Sice nevěděl proč ale musel.On!!Neji Hyuuga.Měl to být Sasuke,kdo by měl uhnout jeho pronikavým očí a ne on.Uchiha to stejně jako Neji vůbec nechápal.Něco v něm ale zanechalo pocit,že má vyhráno.Opatrně tedy posadil Hyuugu zpátky na postel.
,,Zdá se,že tě tu budu mít na krku ještě pár dní´´zašklebil se.V duchu se však radoval a skákal radostí jako malé dítě,které má radost ze zmrzliny.
,,Však já tě dostanu,´´pomyslel si.
,,Zdá se,že jsem vypotřeboval všechnu svoji chakru´´vzdychl Neji
,,Proč jsi byl v tom lese?´´zeptal se černovlásek,sedl si vedle něho na postel a dal si setsakra záležet na tom,aby se jejich těla dotýkala.Dalo by se říct,že na sebe byli doslova namáčklí.Sasuke se holt rozhodl jít na věc.Dostane Nejiho z každou cenu,a když to bude potřeba vezme si ho klidně násilím.
Nejiho zamrazilo v zádech.I když bylo teplo a Saukeho tělo bylo jako uhel,Nejimu běhal mráz po zádech.Rychle se však vzpamatoval.
,,Sbíral jsem houby,´´odpověděl s nuceným ůsměvem a ironií.Čekal,že tahle odpověď bude Sasukemu stačit.Že ho uspokojí a aspoŇ trochu pobaví.Sasukeho výraz byl však ale stále kamenný,nicneříkající,čekající na pořádnou odpověď a už vůbec nepřípomínal úsměv.
,,Byl jsem na jedný misi.Na které-to tě nemusí zajímat,´´dodal po chvíli hnědovlásek chladně.Doufal,že se tak Sasuke zvedne a odejde a on že bude mít klid od těch jeho temných očí,se kterými si vůbec newí rady.Nebo,že si apoň poposedne aby se nemuseli navzájem dotýkat.Ne,že by mu to vadilo právě naopak.Bylo mu to až moc příjemné a právě toho se bál.
,,Fajn,´´zamumlal Uchiha lhostejně,poté se konečně zvedl.Podal Nejimu misku s teplou polévkou a dal si znovu záležet aby se jeho prsty a ruce,lačnící po Nejiho těle,dotkly se těmi jeho.Dlouhovlasému chlapci přejel znovu mráz po zádech, tentokrát ho doprovázelo i lehké mravenčení v podbřišku.Ani nepotřeboval svůj Byakugan aby poznal,že se ho Sasuke pokouší svést a on-chtě nechtě mu začíná pomaličku podléhat.
,,Ne,já přece nejsem na kluky.To nemůže být možný.Jenže proč teda....?Že by semi ten černovlasej hezounek vážně začal líbit?´´
Nejimu tyhle otázkou výřili hlavou,jako tornádo.Nakonec si to ale přiznal.Svých citů se nikdy nebál a nikdy jim nebránil.Sasukeho přítomnost se mu začala zamlouvat a né zrovna málo.
Rozhodl se tedy začít hrát Sasukeho hru,ale jen tak mu to teda neulehčí.
,,Nemysli si,že mě jen tak lehce dostaneš,´´pomyslel si Hyuuga a začal do sebe házet polévku s nudlemi.Koutkem oka však nepřestával sledovat černovlasého ninju,který stál zády u okna a díval se zamyšleně ven.
,,Nad čím asi tak přemýšlí?´´ptal se sám sebe Neji,,škoda,že mu nevidím do očí,´´
,,Proč se o mě tak staráš a proč si mě sem vůbec přivedl?Mohl si mě tam nechat.Nebyla to tvoje věc,´´zeptal se Neji,když odložil prázdnou misku na stůl.Sasuke se trochu vylekal.Co mu má říct?Pravdu?Že se do něj zabouchl?Ne...utčitě by ho zavrhl.
,,Jen jsem chtěl vědět,proč jsi tady nic víc.´´odpověděl černovlásek chladně.Otočil se od okna a mlčky přešel ke stolu,kde sebral misku a stejně tak potichu jí odnesl.Neji se mu mezi tím snažil podívat do očí a něco z nich vyčíst,jenže Sasuke byl až moc opatrný.Věděl moc dobře co Neji se svýma očima umí a tak nechtěl nic riskovat a na svého hosta se ani nepodíval.
,,To je ale netykavka,´´pomyslel si Neji,když se dveře za Sasukem prudce zabouchly.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama