Nejlepší v Taijutsu 2

26. května 2009 v 19:30 | ...

Nejlepší v Taijutsu 2

10.04.2009

,,Lee,´´vydechl mu Neji do úst.Chtěl odporovat,ale nemohl.Ten polibek,jeho rty,které mu sály dolní ret byly až moc nádherné,než aby jim mohl vzdorovat.Stál opřený o zeď,kolena se mu začínaly podlamovat,a on si jen užíval ty nádherné,jemné a plné rty svého týmového parťáka.
Když se po chvíli Lee odtáhl a pohlédl do Nejiho překvapených očí bíle barvy,musel se pousmát.Nikdy ho neviděl tak vyjeveného a překvapeného.
,,Lee,prosím nechtoho.Jsi opilí a tohle přece nemůžeme,´´pronesl tiše do ticha Leeho bytu.Stále byl uvězněm černovláskovýma rukama.Ten se jen lehce pousmál a na nějaké Hyuyugovi řeči vůbec nedbal.Věděl,že to chce Neji taky,tak nad čím otálet?
,,Fajn,´´pronesl jen a znovu se naklonil aby se přisál na Nejiho úžasné rty.Jazykem mu po nich jemně přejížděl a Neji se vůbec nebránil.Nakonec se přece jen poddal.Když mu Leeho koleno přistálo v rozkroku,musel lehce zasténat a Lee toho využil pro vpád svého jazyka do jeho pusy.Do podrobna zkoumal vnitřní prostor Nejiho úst a nevynechal ani jednu zkulinku.Nakonec začal pobízet i jeho jazyk,který se okamžitě přidal a oba dva se začaly proplétat.Byl to nekonečně dlouhý,vášnivý polibek plný chtíče a touhy.
Po chvíli se Lee odtáhl a odstoupil o dva kroky vzad.Neji se mohl konečně nadechnout a přitom se podíval na Leeho,který nejspíš čekal až něco řekne.
,,Tak se měj.Já si jdu teda lehnout,´´řekl naoko vážně a lhostejně.Otočil se a vydal se přímo ke své ložnici.Neji se na něj překvapeně a udiveně zadíval.Po tomhle všem chce odejít?pomyslel si.
,,Tak to teda ne,´´vykřikl naštvaně a Lee se zastavil.S blaženým úsměvem se otočil o 180 stupňů a vduchu si pochvaloval, jak jeho plán dokonale vychází.Věděl,že tím polibkem Nejiho vyvedl z míry a dokonale ho rozpálil.
,,Cože?´´zeptal se znovu naoko s vážností.To už ale u něj stál Neji,rukama si ho chytil za boky a přirazil si ho tvrdě k sobě.Lee zasténal a Neji toho okamžitě využil.Vplul jazykem do jeho pusy a uvěznil ho ve vášnivém polibku.Černovlásek mu vzdychal rozkoší do úst a u toho si obtočil ruce kolem jeho krku.Svými hyperaktivními jazyky se dráždily a laskali jako o život.Nemohly se nabažit chutí toho druhého.
Nakonec si vzal Hyuuga Rocka lee do náruče- u toho napřestával zkoumat jeho dutinu ústní-a odnesl si ho do ložnice,kde ho následně posadil na postel.
Na chvíli se odtáhl od jeho smyslných rtů,které byly trochu opuchlé.Obkročmo si na něj sedl a znovu se začal zabývat Leeho rty a jazykem.Rukama mu přejížděl po hrudi,šíji a krku.Černovláskovy ruce samozřejmě také nezůstavaly pozadu.Jedna jeho ruka se vpletla do Nejiho dlouhých, jemných vlasů,příjemné na dotek a druhá ruka ho hladila po zádech.
Neji ho jemně donutil rukama,aby si lehnul.Ten aniž by věděl co dělá hned poslechl.Zajímalo ho jen jedno.Jediné co vnímal byl Neji.Jeho tělo,ústa,jazyk,doteky....
Neji ihned převzal iniciativu a pomaličku začal svékat Leeho tričko.Svlékal ho od pasu nahoru a každičké odhalené místo Leeho těla okamžitě zmapoval svými rty a jazykem.Když konenčně přehodil ten otravný kus látky,nazývajíc se triko přes jeho krk ihned se vrhl znovu na jeho rty.Jemně ho kousl do dolního,opuchlého rtu a hned na to mu zajel do pusy jazykem.Lee znovu zasténal.
Znovu se odtáhl a Lee smutně zakňučel.Nejimu se na tváři objevil lehký úsměv a hned na to se vydal se na dlouhou vzrušující pouť po jeho vypracovaném,krásném těle.Svým jazykem laskal jeho krk a pomaličku,až mučednicky se posunoval dolů.Nechával ze sebou jen vlhkou stopu,kterou tam udělal jeho nenasytný jazyk.
Když ochutnal Leeho šíji přesunul se na jeho bradavky.
Přisál se ústy na jednu z nich a olízl ji, poté se přesunul k druhé,aby jí to náhodou nebylo líto. Lee si dal přes ústa ruku, aby tím ztlumil své výkřiky rozkoše.
,,Dej ji pryč,´´požádal ho Neji,který se momentálně zabýval jeho plochým břichem.
,,Chci slyšet, jak sténáš mé jméno, je to rozkošný," usmál se Hyuuga a znovu se přisál hladově na jeho rty,takže Lee ani nestačil něco namítat.Ten polibek byl tak hluboký a vášnivý,že si Lee myslel,že rozkoší snad vybouchne.Nejiho šikovné ruce,se mezitím postaraly o zip jeho černých kalhot.Pomalu je z něj stáhl.
Když kalhoty dopadly kamsi do rohu místnosti,hnědovlásek se zkoumavě zadíval na Leeho úchvatné tělo.Mohl by se na něj dívat pořád.
,,Jsi nádherný,"ujstil ho a věnoval mu polibek,při kterém Leemu poskočilo srdce.Neji se znovu vydal na pouť.Rukama mu přejížděl po hrudi,břichu a nakonec se zastavily na Leeho spodním prádle.Neji mu jemně a lehce přejížděl bříškama svých prstů po celé délce lemu jeho trenek a následně ho tam i políbil.Leemu znovu neunikl hlasitý sten a to Nejimu dodalo odvahu stáhnou z něj poslední kousíček oblečení,které ho zahalovalo.
Když tak učinil,Lee se trochu začervenal.Neji totiž uchváceně upřel zrak na jeho vztyčenou chloubu a následně si chtivě olíznul dolní ret.V duchu musel usoudi,že se černovlásek nemá zač stydět.Ba právě naopak.Mohl by se svým ,,nádobíčkem´´ chlubit.
,,Neji,"vzdychl slastně Rock Lee a nahrnula se mu do obličeje krev.Hyuuga se jazykem dotkl jeho penisu, poté si ji nechal vplout do úst celou.Pomalu, skoro až mučivě, nadzvedával hlavu a přinášel tím chlapci plno rozkoše.Jako důkazem byly neutlumené,steny pod náporem té neuvěřitelné rozkoše.
,,Neji,"zamumlal k němu Lee. Jeho ruka již dávno spočinula na hnědovláskově hlavě, aby udávala své tempo.Neji se podrobil jeho dlani. Lee zavřel oči a prudce zaklonil hlavu.Druhou vlonou rukou zaryl své prsty do bílého prostěradla.Nedbal na bolest co mu to způsobovalo.Vnímal jen tu neuvěřitelnou dávku rozkoše.
,,Ah Neji!"zrychloval tempo své ruky, boky se mu nadzvedávali proti Hyuugově hlavě. ,,Neji!"bylo to mučivě dlouhé, až moc. Neji se sladce usmál. To, jak jeho přítel pronášel jeho jméno, bylo nádherné.
Poslední pohyb a Nejiho ústa zaplnila bílá tekutina. Nechal ji stéct do svého krku, a vše spokojeně spolykal a zbytek pečlivě olízl z Leeho penisu.Lee se napřímil.Neji si toho všiml a hned se přisál na jeho rty a Lee tak mohl ochutnat zbytek své tekutiny rozkoše.
Nejiho samotné vzrušení již až bolestivě pnuly kalhoty.Lee si toho všimnul.Naposledy ho políbil a poté si ho strhnul pod sebe.Teď na Nejim ležel úplně nahý a docela mu vadilo,že jeho předmět touhy je ještě oblečený.Tak to se musí rychle napravit.pomyslel si a olízl si své rty,které byli nasáklé chutí těch Nejiho.
Rychlostí blesku z Nejiho doslova serval triko,které odhalilo Nejiho opalené,vypracované prsní svaly.Lee na ně dostal chuť a okamžitě je začal líbat.Vzal do pusy jeho pravou bradavku a opatrně ji sál.Následně do ní kousnul a hned na to znovu olízl dokud úplně neztvrdla. Nejimu se ještě dařilo tlumit své steny z rozkoše.U druhé bradavky se opakoval ten samí rituál.
Lee se pomaličku blížil po jeho opaleném těle směrem dolů.Levou ruku zaměstnávaly Nejiho kalhoty,které se snažil co nejrychleji dostat z jeho těla a jeho pravá ruka,a k tomu jí pomáhal jazyk se zabývaly Nejiho plochým břichem.
Když se mu konečně podařilo Nejiho od kalhot osvobodit ani na nic nečekal a stáhl z Nejiho i ten poslední díl oblečení.Lehce se pousmál a se zájmem sjel Nejiho tělo.Bylo opravdu krásné,přitažlivé bez jediné jizvičky.V Nejim stále stoupala vlna rozkoše a chtíče.Lee si toho všimnul a rozhodl se jednat.
Jemně mu po klínu sjel rukou a přitom se přisál k jeho rtům.Poté si nad jeho klín kleknul, stále jej přitom líbal. Nasměroval si Nejiho mužství ke svému konečníku, druhou rukou ho hladil po hrudi. Neji mu těma svýma sjížděl po bocích. Jak rád by svého přítele,,, probodl ´´svou chloubou a dosáhl tak svého-a to uspokojit své vzrušení,které bylo čím dál větší a větší.Neji už to chtěl mít za sebou, ale držel se.Nechtěl přítelovi ublížit, jen mu dále rukama bloudil po bocích.
V tom si Lee prudce sedl a tím dostal celý Nejiho vzrušený úd do svého těla. Vzdychnul, zaryl nehty do Leeho boků,které před chvíli hladil.Bylo to nádherné, být v něm. Tak úzké a vzrušující. Zasténal.Náhle nadzvedl boky a přirazil. Znova, prudčeji, hladověji. Neji mu v pohybech pomáhal. Rock Lee začal zrychlovat tempo.
,,Neji,"sténal přitom. Stále zrychloval.
,,Neji,"drtil mu Lee vlasy v dlaních. Sténal, rozkoší skoro až křičel. Neji stále zrychloval, kapičky potu mu sjížděly po bradě.
Poslední příraz a v hrobovém tichu pokoje se ozval úlevný výkřik dvou chlapců.Nejiho tekutina rozkoše zaplnila Leeovy útroby.
Černovlásek Nejiho ještě jednou,naposledy a jemně políbil a pak se unaveně svalil vedle svého stejně tak unaveného přítele.Ten si ho hned přitáhl do náruče.Lee byl tak unavený a ta příjemná,teplá Nejiho náruč byla tak uklidňující,že za chvíli usnul tvrdým spánkem.
Hyuuga ale spát nemohl.Přemýšlel a až teď si uvědomoval co to vůbec provedl.Byl si na sto procent jistý,že tohle Lee udělal jen proto,že měl mozek zateměný alkoholem a ne z vlastní vůle.........kdyby jen věděl.
Začal se bát.Bál se rána,až se Lee dozví co se mezi nimi stalo.Bál se,že ho ztratí.Bál se co bude dál.Jak se mu teď může podívat do očí?A co turnaj?Jak vůbec bude moct proti němu bojovat?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bylo teprve půl čtvrté ráno,všichni spali a Konoha se pomaličku začala probouzet.Neji celou noc nespal.Přemýšlel co by měl dělat.Chtěl Leemu vyznat lásku,kterou v sobě tak dlouho držel,ale jeho černé myšlenky mu to nakonec nedovolily.Rozhodl se odejít.Odejít a na tohle všechno zapomenout.Možná,že byl včera Lee tak opilí,že na tohle si ani nevzpomene.pomyslel si.
Ještě než se Lee stačil probudit,Neji se oblékl,zametl za sebou stopy,které by mohly prozradit jeho přítomnost,naposledy jemně políbil Leeho aby si ty jeho jemňoučké rty zapamatoval a potom bezeslova odešel.Sice byla ještě všude tma,ale Neji věděl,že čím dřív bude pryč -tím líp.Rozhodl se,že si nebude svého týmového parťáka všímat a všechno dá do svého tréninku na turnaj.Lee si na to možná ani nevzpomene.Doufal Neji a dál si to mířil domů.
Kdyby jen věděl,že Lee byl včera večer plně při vědomí,a ne opilý jak si myslel.Všechno to dělal,proto že to chtěl a né z vůle alkoholu.Ledová sprcha ho probrala natolik,že si uvědomil věci,které si nechtěl nikdy přiznat.A to své city k jednomu klukovi,kterého vždy považoval za největšího rivala.
Když otevřel svoje oči,a nahmatal prázdné místo vedle sebe zarazil se.Okamžitě si sedl a začal se rozhlížet všude po pokoji,jen aby zahlédl nějaké známky po Nejiho přítomnosti.Nic.
Leemu se začaly honit v hlavě černé myšlenky.
,,Neji?´´zavolal nahlas do ledového ticha svého opuštěného bytu.
V duchu doufal,že se Neji ozve.Že uslyší jeho mužný,krásný hlas...............Bohužel,Neji už byl dávno pryč.
Lee posmutněl.Tohohle se nejvíc obával.Neji se sním vyspal a nejspíš na to chce zapomenout.
,,Takže mu šlo jen o sex?Chtěl si jen užít?Ale proč?Vždyť já ho......já ho................miluju,´´poslední slovo zašeptal se slzami v očích,které následně dopadly na bílou peřinu,kterou svíral pevně v rukou.Nemohl uvěřit tomu,co mu Neji provedl.Vyspal se sním a odešel bez jediného vysvětlení.Lee nevěděl co cítí....jestli zklamání......ponížení.......vtek.....zoufalství.......neopětovanou lásku....
Kdyby jen ten hloupý Lee věděl....................jak to všechno je.......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama