Kakashiho smrt

26. května 2009 v 19:27 | ...

Kakashiho smrt


,,Nééé,Kakashi sensei!Prosím......,´´
Temným lesem,ve kterém bývá vždy hrobové ticho,se line neskutečně zoufalý a hlasitý křik,doprovázející ustavyčným pláčem.Je to křik mladé,růžovlasé dívky,která se zklání nad bezvládným tělem svého nejoblíbenějšího senseie.Její slzy,které nejdou nijak zastavit,dopadají mladíkovy na jeho hruď,která se jen ztěžka zvedá.
,,Prosím,Kakashi sensei,vy nesmíte umřít..,´´zašeptala skoro nesrozumitelně.Vzlyky,které dívka nemůže nijak potlačit jsou čím dál častější a hlasitější.
Dva mladíci,stojící po boku vzlykající Sakury se jen tak tak drží a snaží se zastavit slzy,které je začínají pálit v očích.
,,S...akuro..ro.´´vydechne,chraplavě,tiše a nesrozumitelně Kakashi.Je vidět,že ho to stojí plno úsilý a sil,které ho nadobro opouští.Jeho ruka,která se ztěžka zvedá ze země ,a která se teď ustavičně třese se dotkne ruky té dívky.
,,N..e...plač..,Sakuro,´´zašeptá tiše.Jeho oči,se začínají plnit smrtí.Začínají uhasínat.....stejně jako Kakashiho tvář.Podívá se ještě jednou na nebe,které se začíná zatahovat......Naposledy chce vidět oblaka,slunce,ptáky........tam kam teď půjde je nejspíš neuvidí.
,,Sakuro,Sasuke,Naruto,.........nemohl jsem si přát lepší tým...,´´řeke tiše a zklopí zrak na své oblíbené studenty,v jejichž tvářích je nestutečná beznaděj,smutek a bolest.Tak tohle jen ten pocit beznaděje,kterému se člověk chce vyhnout za každou cenu.Klidně i za cenu vlastního života,jen aby se nemusel dívat,jak jeho nejbližší umírají.
Sasuke,Sakura a Naruto teď ten odporný pocit beznaděje cítí.A co můžou dělat?Nic....Jen se dívat jak jejich sensei pomalu ale jistě umírá........
Kakashi se celý třese zimou.Z jeho hrudi,ve které byl před chvílí zabodnutý kunai,vytéká neskutečné množství krve.I když to jeho studenti nemohou vidět,i z jeho pusy začíná vytékat slabý pramínek krve,který se následně vpíjí do kousku látky,který má Kakashi přes obličej.
Začíná pomaličku zavírat oči.Ztěžka dýchá a je unavený.Je mu zima a už ani svoje nohy necítí.
,,Kakashi sensei,´´zařve Naruto,když jejich sensei zavřel oči.....................nadobro..............
Naruto už bohužel nedokáže potlačovat slzy,které se snažil zadržet.Okamžitě se mu vyvalí z očí.Jsou velké jako perly a jsou plné bezmoci,bolesti a smutku.
,,Kakashi sensei!!!!!´´zakřičí ještě jednou a hlasitěji v naději,že se jejich sensei probudí.Ještě dýchá.Naruto si klekne vedle Sakury a jen doufá,že jejich sensei otevře ty své pronikavé oči a oni,že zase uvidí sharingan.
,,Obito,Rin,sensei,otče,.......konečně.........konečně to nejsem já,kdo se dívá jak druhý umírá.....konečně se s vámi setkám.....vždycky jsem to byl já,kdo jediný přežil,kdo přežil a díval se,jak jeho nejbližší přátelé umírají.....zůstal jsem sám....
,,Kakashi sensei!!Néééééééé,´´Naruto se bezmocně dívá jak se Kakashiho hruď přestává zvedat.
Sasuke,jen hledí se sklopenou hlavou do země,jen aby se nemusel dívat jak jeho sensei umírá.Bohužel,narozdíl od Naruta a Sakury se na to nemůže dívat.Thá mu to srdce,které je i tak dost potrhané.Nemůže se dívat,jak jeho sensei,který mu byl druhým otcem,umírá.Bolí ho u srdce,jako kdyby tam měl zabodlý kunai nůž..I jemu se náhle z očí vyvalý slzy plné bolesti,které se snaží schovat za svými,úhlově černými vlasy.Chtěl by to zastavit,ale nejde to.Slzy,velké jako obří perly mu stékají po tváři a dopadají na zem,kam náhle začínají dopadat i kapky deště.
Všichni pláčou,dokonce i nebesa.Všichni pláčou pro jednoho člověka,který zachránil život mnoha lidem.......všichni pláčou pro hrdinu,který dal svůj život na místo životů svých studentů.....Kakashi radši zemřel,než aby se musel znova a znova dívat,jak jeho nejbližší umírají.....už toho měl dost....jeho srdce,bylo poznamenáno jizvy,šrámy.....
Růžovlasá dívka se ještě víc rozvlyká,položí hlavu na senseiovu nehybnou hruď.V tenhle moment by dala vše zato,aby Kakashi nezemřel.Aby mohla znovu slyšet jeho nepřesvědčivé výmluvy.......aby jí mohl znovu a znovu rozesmát........ale bohužel.......je konec......naprostý konec....a k čemu to všechno bylo?....k ničemu....naprosto k ničemu....
Kakashi přestal dýchat úplně........z jeho tváře se vytratila veškerá barva,život a nahradila jí smrtelná bělost............Všichni tři studenti v sobě nedokáží potlačit vzlyky......a to je taky jediné co jde v celém lese slyšet....jen bolestné,zoufalé vzlyky třech mladých ninjů,kteří právě ztratily milovanou osobu,která jim byla přítelem,otcem,oporou......všichni tři ztratily část svého života,člena svého týmu,část naděje.........ztratily dokonce víru ve spravedlnost...........všechno co po Kakashim zůstalo byla bolest..........obrovská bolest v srdcích každého ve vesnici skryté v listí....

Obrazek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama